[vc_empty_space height=”60px”][thb_fadetype fade_text=”#E-8_JTNDaDIlMjBzdHlsZSUzRCUyMnRleHQtYWxpZ24lM0ElMjBsZWZ0JTNCJTIyJTNFJTJBQmF0JUM0JTgxdGUlMkElM0MlMkZoMiUzRQ==” style=”style2″ extra_class=”none”][vc_empty_space]

Batāte piedāvā katru dienu mājās pagatavojamas, veselīgas un uzturvielām bagātas maltītes piegādājot uz mājām nepieciešamās sastāvdaļas un porcijas, kā arī receptes kā “soli pa solim” pagatavot ēdienu no ēdienkartes.

Batātes pārstāve skaidro, ka viņu pieeja ilgtspējīgākai uzņēmējdarbībai ir pēc iespējas vairāk izvairīties no plastmasas iepakojumiem un galu galā nonākt līdz tam, lai tie vispār nebūtu jālieto ikdienā, kā arī atrast videi draudzīgus aizstājējus. Līdz šim Batātē izmanto pēc iespējas mazāk nepieciešamos iepakojumus, pat ja tie tiek izmantoti otrreizēji, piemēram, papīrs. Uzņēmums piekopj arī iepakojuma atgriešanas politiku, kas ļauj klientiem atgriezt atkārtoti izmantojamu iepakojumu.

Padoms Nr.1 no Batātes, ko ikvienam vajadzētu īstenot savā ikdienā, ir domāt par ilgtermiņa ietekmi uz vidi – tas ir maratons, nevis sprints. Tāpēc mums ir jābūt gudriem mūsu šodienas izvēlē un darbībās, lai gūtu labus rezultātus ne tikai tagad, bet arī nākotnē. Kompānijas pārstāve Elizabete stāsta, ka parasti cenšas iztēloties, kādu dzīvi viņa vēlas saviem bērniem un mazbērniem un ko vēlas, lai viņi piedzīvotu uz šīs planētas. Tāpēc tā ir ikviena atbildība rūpēties par vidi un atstāt to veselīgā un ilgtspējīgā stāvoklī arī nākamajām paaudzēm.

Runājot par padziļināto renovāciju darbiem, Batāte uzskata, ka ēku renovācija ir svarīga vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas veicina pilsētas arhitektonisko ainavu, kas nozīmē, ka mēs varam saglabāt kultūras mantojumu, vienlaikus arī veidojot skaistu un sakoptu vidi. Vecu ēku atjaunošana var padarīt tās energoefektīvākas, jo, piemēram, ēku siltināšanai ir vajadzīgi mazāk resursu, nekā ja tās būtu jānojauc. Visbeidzot, atjaunojot vecās ēkas, mēs glābjam esošo dabisko telpu un neiznīcinām dabu šajā procesā. Pārstāve uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt pēc iespējas vairāk zaļās telpas un apkārtnes.

Ekubirojs ir ļoti pateicīgs Batāte darbiniecei Elizabetei par iespēju apspriest savu videi draudzīgo pieeju uzņēmējdarbībai un par viedokli padziļināto renovāciju darbu jautājumos. Novērtējam uzņēmuma centienus un ieteikumus ilgtspējīgākai videi un dzīvesveidam.

[thb_image_slider thb_pagination=”” thb_navigation=”” images=”1417″]
[vc_empty_space height=”45px”][thb_button_text link=”url:http%3A%2F%2Fekubirojs.lv%2Fen%2F2020%2F08%2F04%2Fopinions-about-renovation-from-enterprises-in-riga%2F|title:Back%20to%20the%20article||”]
[vc_empty_space height=”45px”]