[vc_empty_space height=”60px”][thb_fadetype fade_text=”#E-8_JTNDaDIlMjBzdHlsZSUzRCUyMnRleHQtYWxpZ24lM0ElMjBsZWZ0JTNCJTIyJTNFJTJBaURpbGxlJTJBJTNDJTJGaDIlM0U=” style=”style2″ extra_class=”none”][vc_empty_space]

Krišjāņa Barona ielā 46 atrodas Latvijā ražotu ekoloģisko produktu veikals “iDille”. Pārtikas veikals nodrošina bioloģiskās Latvijas preces, kuras nāk no mūsu pašmāju zemniekiem. “iDille”, kas darbojas jau 10 gadus, ir pirmais veikals Latvijā, kas Rīgas iedzīvotājiem piedāvā augstas kvalitātes un vietējo ražotus pārtikas produktus. 

“iDille” raksturo tās produkcijas ražošanu kā vietēju, ekoloģisku, garšīgu un veselīgu, kā arī  produkcija vienmēr ir sezonāla un kvalitatīva. Varētu teikt, ka “iDille” ir viens no lielākajiem paraugiem visiem pārējiem ekoloģiski draudzīgo produktu veikaliem. Vietējo lauksaimnieku un ražotāju atbalstīšana nav vienīgais motivējošais faktors, jo bizness kurš atbilsta vietēji ražotos un audzētos produktus rada arī lielāku pozitīvo ietekmi uz Latvijas ekonomiku un izaugsmi lauksaimniecības nozarē.

“iDille” ir minējusi ka rūpes par vidi ir viens no kompānijas visstimulējošākajiem faktoriem, jo, ņemot vērā to, ka pārtika ceļo pa taisno no zemnieku saimniecības uz veikalu nevis no ārvalstīm, tiek ievērojami samazināta oglekļa ietekme uz apkārtējo vidi. Šī iniciatīva rada ilgtspējīgāku un zaļāku pieeju ilgtspējīgai planētai, kā arī lauksaimniekiem un patērētājiem, kuri šo bioloģisko pārtiku patērē ikdienā.

Apspriežot padziļinātu ēku renovāciju “iDille” apgalvo, ka ir ļoti svarīgi, lai ēkas būtu labi uzturētas un energoefektīvas. Tas attiecas ne tikai uz uz mērķi veidot ilgtspējīgāku vidi, bet arī uz ēku modernizāciju telpām, kas ietilpst šo, renovējamo, ēku kategorijā.

Ēkubirojs ir ļoti pateicīgs “iDille” darbiniekiem par iespēju apspriest un uzzināt viņu viedokli par vides ilgtspējības un padziļināto renovāciju nozīmi mūsdienu apstākļos.

[thb_image_slider thb_pagination=”” thb_navigation=”” images=”1376″]

[vc_empty_space height=”45px”][thb_button_text link=”url:http%3A%2F%2Fekubirojs.lv%2Fen%2F2020%2F08%2F04%2Fopinions-about-renovation-from-enterprises-in-riga%2F|title:Back%20to%20the%20article||”]

[vc_empty_space height=”45px”]