[vc_empty_space height=”60px”][thb_fadetype fade_text=”#E-8_JTNDaDIlMjBzdHlsZSUzRCUyMnRleHQtYWxpZ24lM0ElMjBsZWZ0JTNCJTIyJTNFJTJBS2FsdmUlMkElM0MlMkZoMiUzRQ==” style=”style2″ extra_class=”none”][vc_empty_space]

Kalve ir vietējā Rīgas kafijas grauzdētāju kompānija, kas atrodas gan Ūnijas ielā 8, gan Stabu ielā 38 Rīgā. Kalve bija pirmais videi draudzīgais uzņēmums, kuru nolēmām intervēt. Tā tiek uzskatīta par Latvijā dabai draudzīgāko kafijas grauzdētāju kompāniju, lai to panāktu, kafijas uzņēmums izmanto zero-waste pieeju, saskaņā ar kuru darbinieki piegādā kafijas pupiņas vietējiem klientiem, restorāniem un uzņēmumiem, izmantojot elektriskos automobiļus un vairākkārt lietojamos spaiņus un skārda kārbas, lai samazinātu iespējamos atkritumus. Klientiem, kuri izmanto atkārtoti uzpildāmas skārdenes, klienti saņem cenu atlaides, jo par papildus iepakojumu nav jāmaksā.

Sakarā ar ēku renovāciju skarto tēmu, uzņēmums atzina, ka viņi saskaras ar problēmām atrast efektīvas un visiem vieglāk pieejamas ēkas. Daudzas ēkas Rīgā šobrīd nav piemērotas uzņēmuma paplašināšanai, jo tajās nevar ierīkot ratiņkrēslu pacēlāju vai rampu, kā arī māmiņas ar bērnu ratiņiem bieži nespēj piekļūt attiecīgajām ēkām šo iemeslu dēļ. Tomēr ēku atjaunošana, lai izveidotu pieejamākus telpu izkārtojumus, ir prioritāte saistībā ar paplašināšanu. Kalve uzskata, ka, veicot padziļinātu renovāciju un padarot šīs telpas pieejamākas, ikviens varētu gūt lielāku prieku un guvumu.

Kalve strauji ir izsitusies Rīgā kā viena no visveiksmīgākajām un ekoloģiski ilgtspējīgākajām kafejnīcām Rīgā un visā Latvijā. Jauni veidi kā attīstīt un padarīt produktus un pakalpojumus videi draudzīgākus, vienmēr tiek meklēti un risināti, tādējādi ceļot latiņu pārējām kafijas grauzdētavām un kafejnīcām Rīgā.

Ekubirojs ir ļoti pateicīgs Kalves darbiniekiem par iespēju apspriest savu videi draudzīgo pieeju uzņēmējdarbībai un viņu domas par ēku padziļināto renovāciju.

[thb_image_slider thb_pagination=”” thb_navigation=”” images=”1273″]
[vc_empty_space height=”45px”][thb_button_text link=”url:http%3A%2F%2Fekubirojs.lv%2Fen%2F2020%2F08%2F04%2Fopinions-about-renovation-from-enterprises-in-riga%2F|title:Back%20to%20the%20article||”]
[vc_empty_space height=”45px”]