Vai esat pakalpojumu sniedzējs, kas vēlas iesaistīties?

Kas ir Ēkubirojs vienas pieturas aģentūra?

Vienas pieturas aģentūra ir virtuāla vieta, kur var atrast iedzīvotājus, kas ir gatavi uzsākt visaptverošu ēku renovācijas ceļu.

Kas ir visaptveroša ēku renovācija?

Visaptveroša renovācija ir plaša ēkas renovācija, kuras pamatā ir energoefektivitāte. Mēs izstrādājam, veicinām un atbalstām visaptverošas renovācijas risinājumu ieviešanu par pieņemamām cenām, kas ilgtermiņā garantē veselību, drošību un komfortu, vienlaikus lielā mērogā samazinot CO2 emisijas.

Ēkubirojs vienas pieturas aģentūras cirkulārie un ilgmūžīgie risinājumi pārsniedz vai atbilst ES veselības un vides direktīvām un nodrošina pārredzamību un efektivitāti, pateicoties stingrai standartizācijai.

Partnerības ieguvumi:

Augošais tirgus

Mēs piedāvājam jums iespēju ienākt energoefektivitātes renovācijas tirgū.

Sadarbība un plašs tīkls

Mūsu plašais ieinteresēto pušu tīkls, piemēram, pašvaldības, citi tirgus dalībnieki, pakalpojumu sniedzēji, finanšu iestādes, valsts iestādes un enerģētikas aģentūras, ir jūsu rīcībā partnerībai un sadarbībai.

Kontaktbirža ar ieinteresētajiem iedzīvotājiem

Mēs piedāvājam starpniecības un koordinēšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu vislabāko saziņu un izvairītos no pārpratumiem, kā arī iespēju sniegt skaidru un pilnīgu vērtības piedāvājumu (un cenu piedāvājumu), kas atbilst mājokļu īpašnieku vajadzībām.

SUNShINE platforma

Viegli pārvaldiet savus renovācijas projektus un sekojiet līdzi progresam, izmantojot mūsu tiešsaistes projektu vadības platformu. Šī pieeja ietver labāko praksi un garantē pārredzamību, padarot projekta progresu redzamu visām iesaistītajām pusēm.

Pievienojieties mūsu vienas pieturas aģentūrai!

Ēkubirojs piedāvā jaunas uzņēmējdarbības iespējas un ilgtermiņa darba vietu radīšanu. Pievienojoties mūsu partneru tīklam, jūs:

Piekļūsiet renovācijas projektiem paredzētu ēku klāstam.

Piekļūsiet tieši iedzīvotājiem, kas gatavi parakstīties uz energoefektivitātes abonementu.

Samazināsiet ieguldījumu risku, nodrošinot atjaunoto ēku enerģijas ietaupījumus.

Samazināsiet darījumu izmaksas un optimizēsiet komunikāciju, jo mēs nodrošināsim vienotu kontaktpunktu ar jūsu potenciālajiem klientiem un ēkām.

SUNShINE Platforma

Digitalizējiet savu ēku renovācijas procesu ar SUNShINE platformu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, varat tieši sazināties ar mūsu OSS ekspertiem.