Mēs esam apņēmušies veidot iekļaujošas apkaimes

Misija

Ekubirojs domā par pilsētām no citādāk. Mēs aizstāvam uz pierādījumiem balstītu politiku un izstrādājam projektus, kas savieno cilvēkus, veicina vietējo ekonomiku un samazina CO2 emisijas.

Kā NVO mēs esam apņēmušies atjaunot pilsētvides infrastruktūru un sociālo struktūru. Mūsu vienas pieturas aģentūras mērķis ir ietekmēt to, kas patiešām ir svarīgi – mūsu mājas, nodrošinot ilgtermiņā garantētu drošību, veselību un komfortu.

Darbavietas iniciatīvas

Ir vajadzīga jauna pieeja, kas apvieno visas ieinteresētās puses. Mēs piedāvājam inovatīvu pieeju, kas ņem vērā mūsu planētas labklājību, vienlaikus maksimāli iesaistot ieinteresētās puses, lai sniegtu rezultātus mūsu kopienām.

Ģimenei draudzīgas darbavietas

Iniciatīvu īpaši godināt ģimenēm draudzīgus darba devējus ar mērķi nostiprināt ģimeniskās vērtības sabiedrībā un veicināt labo praksi ģimenēm piemērotu preču un pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī ģimenēm draudzīgas darba vides izveidē. Ēkubirojs iniciatīvai pievienojās 2022.gada marta beigās kopā ar citiem 37 uzņēmumiem un organizācijām un ieguva “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu. 

Dažādība ir spēks

Ēkubirojs ir kustības “Dažādība ir spēks” brīvprātīgais dalībnieks. Kustības mērķi ir apvienot Latvijas darba devējus, kas savā ikdienas darbā veicina atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, iespēja un konkurences priekšrocība.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Pamatinformācija

Mēs atrodamies Latvijā, bet darbojamies visā Eiropā, piedaloties ES finansētos projektos un piedāvājot konsultāciju un veicināšanas pakalpojumus visā ES.

Latvijā dzīvojamo ēku platība ir vairāk kā 50 miljoni kvadrātmetru. Daudzas no šīm ēkām ir celtas padomju laikā un strauji bojājas, radot draudus to iedzīvotājiem un sabiedrībai kopumā.

Ēka, kas bojājas nozīmē:

Negatīvu ietekmi uz iedzīvotāju veselību, drošību un komfortu

Lielākus enerģijas rēķinus un augstākas ēkas uzturēšanas izmaksas

Pārmērīgi daudz izdalītu CO2 emisiju

Eiropā mēs saskaramies ar vislielākā mēroga sociālo un vides dilemmu.

Turpinot aizvien vairāk laika pavadīt pilsētvidē, mēs dzīvojam ēkās, kas faktiski kaitē mūsu fiziskajai un garīgajai veselībai, savukārt mūsu darbība un enerģijas patēriņš šajās ēkās tikai palielina CO2 emisijas, ietekmējot mūsu vidi.

Ekubirojs tika izveidots 2012. gadā, lai veicinātu energoefektivitāti un zaļos ieguldījumus Baltijā un Austrumeiropā, izmantojot milzīgās enerģijas taupīšanas iespējas padomju ēras ēkās. Kopš tā laika mēs sadarbojamies ar valsts un privāto sektoru, kā arī iedzīvotājiem, un ar katru jaunu partnerību mūsu darbības joma ir paplašinājusies.

Lai risinātu šo Eiropas mēroga sabiedrības un vides sabrukuma problēmu, mēs veicinām visaptverošu ēku renovāciju. Eiropas ēku fonda atjaunošana, ievērojot gan veselības aizsardzības, gan vides aizsardzības vadlīnijas, apmierinās iedzīvotāju vajadzības, kā arī samazinās CO2 emisijas lielā apjomā. Lai sasniegtu abus mērķus, mēs veicinām un sekmējam visaptverošu ēku renovācijas procesu, kas atmaksājas ar enerģijas ietaupījumu. Tas nozīmē pieejamu risinājumu ēku renovācijai ar garantētiem rezultātiem. Izmantojot šo procesu, mēs varam piedāvāt samazināt ne tikai ēkas kopējās CO2 emisijas, bet, pieaugot mērogam, varam samazināt arī Latvijas CO2 emisijas.

Mēs novērtējam jūsu ieguldījumu

Vai vēlaties kļūt par Ekubirojs biedru un atbalstīt mūsu aktivitātes, lai veidotu ilgtspējīgas kopienas visā Eiropā?

Noklikšķiniet zemāk, lai aizpildītu biedru veidlapu un nosūtītu to uz hello@ekubirojs.lv kopā ar savu CV. Mēs ar jums drīz sazināsimies.

hello@ekubirojs.lv

Iepazīstieties ar komandu

Nicholas Stancioff

Valdes priekšsēdētājs

Luigia D'Alessandro

Komunikācijas un izplatīšanas projektu vadītāja

Kirils Gončarovs

Ilgtspējības un ietekmes jaunākais analītiķis

Anastasija Komaiha

Jaunākā politikas analītiķe

Biedrības padome

Laila Stancioff

Padomes locekle

Jānis Bunkovskis

Padomes loceklis

Reinis Ivanovs

Reinis Ivanovs

Padomes loceklis

Gada pārskati

2021
Pārskats 🇱🇻
2020
Pārskats 🇱🇻
2019
Pārskats 🇱🇻
2018
Pārskats 🇱🇻
2017
Pārskats 🇱🇻
2020
Paziņojums 🇱🇻
2019
Paziņojums 🇱🇻
2018
Paziņojums 🇱🇻
2017
Paziņojums 🇱🇻

Vai vēlaties strādāt pie mums?