Esam biedrība, kas aizstāv dzīvokļu īpašnieku intereses

Mēs strādājam Jūsu labā jau 10 gadus, lai palīdzētu īstenot vislabāko renovāciju visvieglākajā veidā. Mūsu mērķis ir uzlabot cilvēku dzīvi un samazina enerģijas patēriņu.

Misija

Ēkubirojs domā par pilsētām no citādāk. Mēs aizstāvam uz pierādījumiem balstītu politiku un izstrādājam projektus, kas savieno cilvēkus, veicina vietējo ekonomiku un samazina CO2 emisijas.

Kā NVO mēs esam apņēmušies atjaunot pilsētvides infrastruktūru un sociālo struktūru. Mūsu vienas pieturas aģentūras mērķis ir ietekmēt to, kas patiešām ir svarīgi – mūsu mājas, nodrošinot ilgtermiņā garantētu drošību, veselību un komfortu.

Ir vajadzīga jauna pieeja, kas apvieno visas ieinteresētās puses. Mēs piedāvājam inovatīvu pieeju, kas ņem vērā mūsu planētas labklājību, vienlaikus maksimāli iesaistot ieinteresētās puses, lai sniegtu rezultātus mūsu kopienām.

Pamatinformācija

Mēs atrodamies Latvijā, bet darbojamies visā Eiropā, piedaloties ES finansētos projektos un piedāvājot konsultāciju un veicināšanas pakalpojumus visā ES.

Latvijā dzīvojamo ēku platība ir vairāk kā 50 miljoni kvadrātmetru. Daudzas no šīm ēkām ir celtas padomju laikā un strauji bojājas, radot draudus to iedzīvotājiem un sabiedrībai kopumā.

Ēka, kas bojājas nozīmē:

Negatīvu ietekmi uz iedzīvotāju veselību, drošību un komfortu

Lielākus enerģijas rēķinus un augstākas ēkas uzturēšanas izmaksas

Pārmērīgi daudz izdalītu CO2 emisiju

Eiropā mēs saskaramies ar vislielākā mēroga sociālo un vides dilemmu.

Turpinot aizvien vairāk laika pavadīt pilsētvidē, mēs dzīvojam ēkās, kas faktiski kaitē mūsu fiziskajai un garīgajai veselībai, savukārt mūsu darbība un enerģijas patēriņš šajās ēkās tikai palielina CO2 emisijas, ietekmējot mūsu vidi.

Ēkubirojs tika izveidots 2012. gadā, lai veicinātu energoefektivitāti un zaļos ieguldījumus Baltijā un Austrumeiropā, izmantojot milzīgās enerģijas taupīšanas iespējas padomju ēras ēkās. Kopš tā laika mēs sadarbojamies ar valsts un privāto sektoru, kā arī iedzīvotājiem, un ar katru jaunu partnerību mūsu darbības joma ir paplašinājusies.

Lai risinātu šo Eiropas mēroga sabiedrības un vides sabrukuma problēmu, mēs veicinām visaptverošu ēku renovāciju. Eiropas ēku fonda atjaunošana, ievērojot gan veselības aizsardzības, gan vides aizsardzības vadlīnijas, apmierinās iedzīvotāju vajadzības, kā arī samazinās CO2 emisijas lielā apjomā. Lai sasniegtu abus mērķus, mēs veicinām un sekmējam visaptverošu ēku renovācijas procesu, kas atmaksājas ar enerģijas ietaupījumu. Tas nozīmē pieejamu risinājumu ēku renovācijai ar garantētiem rezultātiem. Izmantojot šo procesu, mēs varam piedāvāt samazināt ne tikai ēkas kopējās CO2 emisijas, bet, pieaugot mērogam, varam samazināt arī Latvijas CO2 emisijas.

Mēs novērtējam jūsu ieguldījumu

Vai vēlaties kļūt par Ēkubirojs biedru un atbalstīt mūsu aktivitātes, lai veidotu ilgtspējīgas kopienas visā Eiropā?

Noklikšķiniet zemāk, lai aizpildītu biedru veidlapu. Mēs ar jums drīz sazināsimies.

Piesakies

Iepazīstieties ar komandu

Nicholas Stancioff

Valdes priekšsēdētājs

Kirils Gončarovs

Grupas vadītājs

Luigia D'Alessandro

Komunikācijas un izplatīšanas projektu vadītāja

Lāsma Zaikovska

Klinta Aploka

Biedrības padome

Karine Jegiazarjana

Padomes locekle

Laila Stancioff

Padomes locekle

Reinis Ivanovs

Padomes loceklis

Kirils Gončarovs

Padomes loceklis

Darbavietas iniciatīvas

Ģimenei draudzīgas darbavietas

Iniciatīvu īpaši godināt ģimenēm draudzīgus darba devējus ar mērķi nostiprināt ģimeniskās vērtības sabiedrībā un veicināt labo praksi ģimenēm piemērotu preču un pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī ģimenēm draudzīgas darba vides izveidē. Ēkubirojs iniciatīvai pievienojās 2022.gada marta beigās kopā ar citiem 37 uzņēmumiem un organizācijām un ieguva “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu. 

Dažādība ir spēks

Ēkubirojs ir kustības “Dažādība ir spēks” brīvprātīgais dalībnieks. Kustības mērķi ir apvienot Latvijas darba devējus, kas savā ikdienas darbā veicina atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, iespēja un konkurences priekšrocība.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Pārskati

2022
Finanšu Pārskats
2020
Finanšu Pārskats
2019
Finanšu Pārskats
2018
Finanšu Pārskats
2017
Finanšu Pārskats
2021
Finanšu Pārskats
2022
Vadības ziņojums
2021
Vadības ziņojums
2020
Vadības ziņojums
2019
Vadības ziņojums
2018
Vadības ziņojums
2017
Vadības ziņojums
2022
Ietekmes ziņojums (EN) 🇬🇧

Vai vēlaties strādāt pie mums?