Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs

 

Vienas pieturas aģentūra ikvienam, kurš vēlas stiprināt mājokļa drošību un energoefektivitāti.

 

p

Labākais veids, kā garantēt, lai iedzīvotājiem būtu pieejami ilgi kalpojoši mājokļi, ir pārliecināties, ka katrai ieinteresētajai personai, sākot no valdības līdz mazākajam piegādātājam, ir tāds pats mērķis kā galvenajam labuma guvējam t.i. iedzīvotājam vai dzīvokļa īpašniekam.

Lai izlīdzsvarotu visas intereses – tirgus, finanšu, juridiskās un normatīvās – mēs esam izstrādājuši pārbaudītu modeli: garantētu energijas ietaupījumu modeli.

5

Šis modelis kalpo iedzīvotājiem, nodrošinot viņiem ilgtermiņa garantijas drošiem, veselībai labvēlīgiem un siltiem mājokļiem

5

Šis modelis izmanto esošo ēkas enerģijas produktivitāti (enerģijas patēriņa samazinājumu), lai finansētu tās atjaunošanu, kas garantē drošu, siltu, atkal jaunu māju

5

Modelis nodrošina būvniecības darbu kvalitāti

Kāda veida atjaunošana ir nepieciešama manai mājai, lai tā būtu droša, veselībai labvēlīga un silta?

Balcony in facade before renovation

Fasāde ar balkonu pirms atjaunošanas.

Atjaunošanai jābūt visaptverošai, un ar visaptverošu mēs saprotam, ka tajā ir iekļauts:

  • pirmkārt, stabils jumts un droši pamati;
  • otrkārt, aizsardzība pret mitrumu;
  • treškārt, atbilstoša ventilācija;
  • un, protams, pietiekami karsts un auksts ūdens.

Tas viss definē labi uzturētu ēku, no kuras ideālā gadījumā netālu būtu drošs un pievilcīgs pagalms ar spēļu laukumu, sakārtotas ietves un auto stāvvieta.

Balcony in facade after renovation

Fasāde ar balkonu pēc atjaunošanas.

Vai jūs vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem?

Izlasiet par mūsu ilgtermiņa Energoefektivitātes pakalpojuma līguma modeli EPC+

 

+ info
Nikolass Stančofs

Nikolass Stančofs

Priekšsēdētājs

+371 29 569 921
nicholas@stancioff.com

Nikolas Stančofs ir ESEB valdes priekšsēdētājs un ESEB dibinātājs (2012.gada jūnijā). Viņš ir arī Funding for Future (F3) un pirmā F3 fonda – LABEEF izpilddirektors.

Pirms tam strādājis Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankā, veicot darījumus privātajā sektorā, un piedaloties institūcijas izveidošanā. Šajā kapacitātē viņš ieguva zināšanas, kā strukturēt un pārvaldīt valsts un privātā sektora projektu finanses. Pirms tam bijis arī Brazīlijas telekomunikāciju uzņēmuma ITC vadītājs. Nikolass ir “options pricing engines” iniciātors.

Saņēmis MBA grādu no Virdžīnijas universitātes. Nikolasa dzimtās valodas ir angļu un franču, bet viņš runā arī bulgāru, portugāļu un spāņu valodās, kā arī turpina mācīties latviešu valodu.

Arnis Lelītis

Arnis Lelītis

Līdzdirektors

+371 29 444 448
Arnis.Lelitis@ekubirojs.lv

Arnis Lelītis ir ESEB līdzdirektors. Latvijas Universitātē (LU) ieguvis grādu Ekonomikā. Pēc LU beigšanas turpinājis izglītību biznesa vadības un komunikācijas kursos, specializējoties uzņēmuma vadības jautājumos. Arnim ir vairāk kā 30 gadu pieredze dažāda profila uzņēmumu vadībā, tai skaitā realizējot Eiropas Savienības fondu finansētos projektus. ESEB kapacitātē Arnis nodarbojas ar daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas un siltināšanas problemātiku, izmantojot vairāku gadu pieredzi, realizējot ēku atjaunošanas projektus.

Mēs strādājam kopā

AJN logo

Ekodoma-Logo-small

Energy_Data_logo

logo_JaunRiga_ECO

rea_logo_png

siltie_nami_logo-02